Інноваційний підхід до навчання на курсах підвищення кваліфікації для спеціалістів ІТ – галузі

14:57, 08-11-2019

Впровадження інноваційних досягнень ІТ – галузі в навчання студентів є основою в роботі Навчально – наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій. В рамках інноваційного підходу в навчанні за участі кафедри «Систем інформаційного та кібернетичного захисту» проводяться курси підвищення кваліфікації «Системи технічного захисту інформації» для спеціалістів ІТ – галузі з метою розвитку вмінь та навичок. Курси забезпечують знання за такими дисциплінами, як:

• Захист інформації в інформаційно – телекомунікаційних системах (ІТС) від витоку технічними каналами.
  • Нормативно – правове забезпечення в сфері інформаційної безпеки.
  • Порядок захисту інформації WEB сторінки від несанкціонованого доступу відповідно до вимог НД ТЗІ 2.5-010-03.
  • Міжмережеві екрани, класифікація, принципи функціонування, рекомендації щодо використання.
  • Захист інформації в ІТС від несанкціонованих дій. Програмні засоби захисту інформації в ІТС.
  • Система управління інформаційною безпекою підприємства.
  • Захист інформації від витоку акустичним каналом. Виявлення закладних пристроїв.
  • Створення комплексної системи захисту інформації в ІТС.
  • Оцінювання захищеності інформації на об’єктах інформаційної діяльності.

Вищезазначені дисципліни відповідні до компетенцій, що сформовані роботодавцями ІТ – галузі. Викладацький склад кафедри «Систем інформаційного та кібернетичного захисту» постійно вдосконалює  свої навички відповідно до новітніх досягнень ІТ – галузі, надає ці знання як студентам Державного університету телекомунікацій, так і спеціалістам ІТ – галузі.