Удосконалення методичної майстерності викладачів - запорука успішного навчання студентів

15:37, 08-11-2019

Темпи і рівень науково-технічного та економічного прогресу, швидкі зміни в галузі інформаційних технологій, визначають потреби у фахівцях з високим рівнем освітньої кваліфікації. Саме тому, викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії постійно працюють над удосконаленням методичної майстерності, в тому числі приймаючи участь в різноманітних конференціях.

Так, активну участь в одному з таких заходів, що відбувся на базі Національної академії педагогічних наук України прийняла старший викладач кафедри Комп’ютерної інженерії Руденко Наталія Вікторівна. Всеукраїнська науково-практична конференція «Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих:  історія, теорія, технології» спрямована на консолідацію зусиль лідерів формальної і неформальної післядипломної освіти, представників органів місцевого самоврядування, центральних органів державної влади та представників об’єднаних територіальних громад. Обрана тема конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.