Вивчення студентами Інтернет речей

20:53, 08-11-2019

Навчання студентів ІоТ включає вивчення наступних дисциплін:

1. Технології Інтернет речей
  2. Моделювання ІоТ
  3. Моделювання ІоТ advance

Згідно інноваційного змісту навчання студенти повинні отримувати не лише сучасну теоретичну, а й якісну практичну підготовку.

З цією метою третьокурсники на дисципліні «Технології Інтернет речей» розробляють різноманітні пристрої «розумного будинку», використовуючи набори Arduino.

Arduino представляє собою невелику плату, яка служить для створення різних пристроїв, цікавих гаджетів і навіть для обчислювальних платформ.

Дану плату називають мікро контролером, яка поширюється з відкритими вихідними кодами і з якої можна використовувати безліч додатків.

Основою конструктора служить плата введення-виведення (апаратна частина), а також програмна частина. Програмне забезпечення конструктора на основі Arduino представлено інтегрованим середовищем розробки Arduino IDE.

Фотографії