Всесвітній день повторного наповнення

15:14, 11-11-2019

Чи знали Ви раніше про існування Всесвітнього дня повторного наповнення (Global Refill Day)? А такий існує! Міжнародна екологічна організація Greenpeace 6 листопада запустила флешмоб, яким вкотре звернула увагу на забруднення планети у результаті використання одноразового пластикового пакування.

Проблема стоїть дуже гостро та вимагає негайних дій, серед яких рушійною силою є покупці, які готові відмовитись від одноразового пластикового пакування на користь багаторазового. Зробити це не важко, ‑ треба лише заздалегідь підготуватись та взяти із собою тару багаторазового використання (кружку для улюбленої гарячої ранкової кави чи чаю, контейнер для улюблених страв, мішечки для овочів чи будь-чого іншого) та користуватись ними, наповнюючи їх усім необхідним. Це найменше що ми можемо зробити не залежно від будь-кого.

Також чи мала відповідальність покладається й на великі компанії, що є виробниками чи користувачами небезпечних для оточуючого середовища пакувань. Серед лідерів у цьому анти рейтингу такі виробники ‑  Соса-Cola, PepsiCo та Nestlé.

Детально з умовами проведення акції можна ознайомитись за посиланням: https://www.greenpeace.org