Як поглиблювати рівень навчання з англійської мови поза межами аудиторних занять

13:40, 12-11-2019

Освоєння іноземної мови – це кропіткий тривалий процес, які важко переоцінити в сучасному світі.

Зараз можливо вивчити іноземну мову, не заплативши .жодної копійки. Для початку людині потрібна мотивація, а саме: для чого мені потрібна англійська мова. Існує декілька потреб: професійна направленість, туризм, спілкування з іноземцями, міжнародні конференції, музичний олімп, фільми американського виробництва, т.п. Щоб досягти своєї мети, треба мати вільний час з бажанням.

Основна задача – комунікативний підхід. Для початку комунікацій можливо мати маленький запас слів. Головне не боятись та занурюватись з головою в кожний діалог на англійській мові.  Починати треба з базових фраз, потім розширювати свої знання, та структурувати їх.

Дуже корисно використовувати аудіо та відео матеріали. Багато ресурсів є безкоштовними в інтернеті. Напочатку можливий дискомфорт в цьому процесі, але через декілька місяців обсяг знань буде оновлюватись та збільшуватись.

Треба ретельно вчити дієслова. Вони найбільше несуть суть мовленнєвих висловлювань. Необхідно запам`ятовувати найбільш вживані дієслова в трьох формах. Записуйте їх, бо зорова пам`ть – найбільш розвинута.

Нові слова повторюйте декілька разів на тиждень. Використовуйте їх в різних ситуаціях та діалогах. Перекладайте їх на різні мови, українську та російську. Слова в ситуаціях краще запам`ятовуються. Правильніше повторювати їх вголос. Робіть ситуативні зв`язки. Корисно розмістити стікери з англійськими словами по всьому дому. Не лінуйтеся зробити картки, які повинні вміщувати з одного боку інформацію на англійській мові, а з іншого – на рідній. Це допоможе запам`ятати терміни. Гарно включити сюди приклади та їх переклад. Дуже допомагають синонімічні пари слів (слова, які звучать по різному, але мають приблизно однакове лексичне значення).

Починайте розмовляти з коротких речень використовуючи найбільш прості граматичні часові форми. Спрощення мови робить її більш правильною, без помилок. Коли ви готуєтесь до діалогу, продумайте заздалегідь всі слова, які ви будите використовувати. Сформулюйте спочатку загальну ідею.

Медіа, масова культура, вільне спілкування допоможуть досягти поставлених цілей. Як на курсах ІМ в університеті, так і в різноманітних лінгвістичних установах міста Києва. Ви маєте можливість удосконалити свої знання, отримати комунікативне спілкування, знайти друзів та однодумців, подивитись фільми на англійської мові.

Бажаємо Вам успіхів в удосконаленні ваших знань з англійської мови.