Компанія IBM запрошує студентів ДУТ до участі в конкурсі

15:04, 13-11-2019

Компанія IBM оголошує конкурс серед студентів на проходження в 2020 р. стажування в дослідницьких лабораторіях IBM в Цюріху (Швейцарія), Найробі (Кенія) і Йоганнесбурзі (ПАР). Точний час початку і закінчення стажувань буде узгоджено зі студентами-переможцями конкурсу, з урахуванням їх інтересів та робочим графіком співробітників лабораторії.

IBM оплачує зарахованим до інтернатури студентам транспортні витрати, надає підтримку в отриманні візи та дозволу на роботу. Компанія також оплачує проживання під час проходження інтернатури. Студенти можуть подавати заявки на участь до 30 листопада 2019р.

Тривалість інтернатури 3-6 місяців за погодженням сторін.

Ми проводимо цей конкурс з 2008 року - виходячи із досвіду цих років студенти провідних університетів з досвідом досліджень, хорошими навичками програмування, з досвідом участі в індустріальних проектах мають хороші шанси перемогти. Також важливо, щоб область досліджень була близька до одного із заявлених проектів програми.

Будемо раді бачити студентів ДУТ  учасниками цього престижного змагання.