Впроваджено інноваційні зміни змісту навчання в бік збільшення його практичної направленості

18:11, 13-11-2019

Сьогодні сучасні мережі цифрового радіозв’язку в Україні характеризуються стрімким розвитком і впровадженням інноваційних телекомунікаційних технологій і рішень. Тому інженерно-технічний персонал, який займається технічною експлуатацією таких мереж, повинен бути підготовлений до впровадження новітніх технологій цифрового радіозв’язку.

Тому, одна із головних задач кафедри МВТ являється проведення практичних і лабораторних занять. Для вивчення курсу «Цифрові системи радіозв’язку та радіодоступу» практичні роботи виконуються в програмному пакеті блочного імітаційного моделювання Simulink MATLAB. Студенти вивчають принципи формування сигналу в системах цифрового зв'язку, досліджують системи синхронізації прийомних пристроїв цифрового зв'язку. Моделюють системи цифрового зв'язку з блоком відновлення несучого коливання і блоком символьної синхронізації в Simulink.

Проведення практичних і лабораторних занять дозволять підняти на новий рівень можливості освітнього процесу та істотно підвищити ефективність і практичну спрямованість підготовки фахівців спеціальності 172 “Телекомунікації та радіотехніка”.

Фотографії