Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників як складова інноваційної діяльності університету

11:17, 14-11-2019

На сьогодні основою нової якості освіти є педагог, який може мислити креативно й прогресивно та моделювати навчально-виховний процес на основі досягнень сучасної педагогічної науки, спрямований на успіх і постійне самовдосконалення, бути готовим до постійного підвищення фахового рівня, отримання нової кваліфікації, оволодіння новітніми освітніми технологіями.

З метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів к.е.н., доцентом кафедри менеджменту Пісковець О.В. було пройдено підвищення кваліфікації у Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Під час проходження курсів підвищення кваліфікації була зустріч із керівництвом Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова: ректором, В.П. Андрущенком (доктор філософських наук, професор, академік АПН України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, академік АН ВШ України) та проректором з наукової роботи Г.М.Торбіним (доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь).

Також під час підвищення кваліфікації Пісковець О.В. прийняла участь у IV Всеукраїнській  науково-практичній конференції «Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих: історія, теорія, технології» із доповіддю на тему: «Інноваційні педагогічні технології та особливості їх використання при викладанні економічних дисциплін».

Післядипломна педагогічна освіта є важливою цінністю і стратегічним ресурсом держави, що забезпечує особистісний розвиток та підготовку фахівців до якісних змін у суспільному розвитку.