Академічна мобільність в дії – щоденник конгресу «Perspektywy Women in Tech Summit». День 1

11:48, 14-11-2019

Студентки 3 курсу спеціальності Системний аналіз Петровська Анастасія і Шевченко Марина разом з іншими студентками ДУТ спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» зараз беруть участь в конгресі «Perspektywy Women in Tech Summit», який проходить в Польщі. Враження учасниць від конгресу найпозитивніші:

«У перший день нашого прибуття в Варшаву, нам пощастило до першого пре-івенту познайомитися з містом і пройтися польськими вуличками.

З компаній-спонсорів першим нас зустрічав Google з щедрими частуваннями і приємною атмосферою. Дівчата різних ІТ-спеціальностей ділилися з нами власним досвідом роботи в команді і розповідали про тонкощі написання програми від початку до релізу.

Далі ми вирушили в офіс компанії Amazon. Учасників зустрічали з милими подарунками і запрошували приєднатися до пригощань. У форматі презентації, три спікерші розповідали про себе і про те, як їм вдалося отримати посади в компанії. Після відповідей на питання, учасники могли у вільній формі спілкуватися і ділитися досвідом один з одним.

Ми ж, у свою чергу, надихнувшись прикладами і новими знайомствами, готові до нових івентів цієї конференції і підкорення нових вершин!»