Академічна мобільність в дії – щоденник конгресу «Perspektywy Women in Tech Summit». День 2

15:03, 14-11-2019

Позаду вже два дні конгресу «Perspektywy Women in Tech Summit», в якому беруть участь студентки 3 курсу спеціальності Системний аналіз Петровська Анастасія і Шевченко Марина разом з іншими студентками ДУТ спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Ось що відбувалося в другій день:

«На другий день саміту була запланована «Women in Tech» конференція. Більш ніж 50 відомих і прогресивних IT-компаній представляли свої послуги і продукцію, ділилися досвідом і знаннями з учасниками.

І звичайно, не обійшлося без приємних подарунків: від шоперів, еко-пляшок і термокружок до блокнотів і стікерів з «айтішнними» жартами.

На головній сцені спікери різних галузей надихали і глядачів розповідями про розвиток сфери ІТ технологій.

Після офіційного відкриття, учасники вирушали на заплановані воркшопи, де представники IT-компанії говорили на заздалегідь оголошені теми. Ми були на воркшоп від Amazon, де нам розповідали про те, як пройти співбесіду в прогресивну компанію: мова йшла про методології, яких слід дотримуватися при структуруванні своїх відповідей і також ділилися деякими порадами, як зацікавити роботодавця.

По закінченню саміту, учасників чекала BIG SMART CELEBRATION з музикою, різноманітними закусками і неформальним спілкуванням.

Сьогодні ми побачили і поспілкувалися з представниками масштабних компаній, а також отримали багато незабутніх емоцій і знань.

З нетерпінням чекаємо, що ж нам підготує завтрашній фінальний день саміту!»