Бути науковцем – це престижно: участь студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності у науково-практичному семінарі

17:20, 14-11-2019

Студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій уже традиційно взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі молодих науковців, аспірантів, студентів «Мова та культура як форми людського буття і свідомості нації», який відбувся 14 листопада 2019 року.

З великою приємністю зазначимо, що цьогоріч наукові початківці значно «помолодшали» - у заході брали участь не тільки студенти старших курсів, а й наші другокурсники:

• Бойко Еліза. Культура спілкування у мережі «Інтернет»;
  • Богданова Любов. Мова і культура мовлення в діяльності фахового комунікатора;
  • Лящук Вікторія. Публічний виступ іноземною мовою як важливий показник професійної культури референта;
  • Литвиненко Вікторія. Комунікативне призначення мови у професійній сфері;
  • Плюта Анастасія. Можливості використання невербальної комунікації у фаховій діяльності інформаційного аналітика;
  • Снісар Інна. Мовна політика в Україні та функціонування української мови в діловодстві;
  • Фесюк Анастасія. Культура мовлення у засобах масової комунікації.

Учасники семінару відзначили як особливо цікаві та науково обгрунтовані доповіді студенток ІІ курсу напряму підготовки “Документознавство та інформаційна діяльність”:

• Авраменко Ірини “Комп’ютерний соціолект сучасної української літературної мови”;
  • Коваль Анни “Формування мовленнєвих комунікативних компетенцій документознавця”;
  • Панасюк Марини “Культура ділового українського мовлення у професійній діяльності державного службовця”

та студенток ІV курсу напряму підготовки “Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю”:

• Глазиріної Олесі “Взаємодія мови і культури як необхідна умова формування комунікативної компетентності інформаційного аналітика”;
  • Годзь Вероніки “Мова як основний засіб спілкування та вираз особистості в суспільному житті та фаховій діяльності аналітика”;
  • Петренко Аліни “Культура наукового мовлення: поняття і сутність”.

Науково-педагогічний колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності, наукові керівники юних дослідників (Л.Г. Стороженко, Т.М. Сидоренко, О.М. Шеремета) та завідувач кафедри С.М. Петькун, звичайно, пишаються своїми вихованцями та зичать їх високих професійних звершень!