Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Практичне заняття для студентів спеціальності 073 - Менеджмент із залученням фахівця-виробника

An investment in knowledge always pays the best interest.
Benjamin Franklin

Інвестиції в знання завжди дають найбільший прибуток.
Бенджамін Франклін

Державний університет телекомунікацій один із інноваційних в нашій державі, де студентам надається такі знання та уміння, які вони зможуть застосувати на практиці в провідних компаніях-роботодавців університету.

Вивчення студентами дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування», яка викладається викладачами кафедри Менеджменту починаючи з 3 курсу є важливим інструментом для інтеграції студентів у світле професійне майбутнє. Близько 85% наукових, технологічних, академічних публікацій з’являються, насамперед, англійською мовою. Кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва докладає всіх зусиль, щоб студенти знайшли кращу оплачувану роботу, де в вакансіях передбачається володіння англійською мовою. Сприяння самореалізації особистості студента, підвищення інтелектуального і професійного потенціалу студента – це все можливо в процесі вивчення мови та наполегливості студентів.

14 листопада 20419 року для студентів спеціальності 073-Менеджмент на практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» було запрошено практика-виробника, директора компанії «New generation» в м. Києві та м. Переяслав-Хмельницький Погуцу Юлію Костянтинівну.

 
 

Юлія Костянтинівна поділилася своїм досвідом зі студентами та наголосила що саме англійська мова їй допомогла знайти себе у професійному житті. Студенти ознайомилися із історією створення мовної школа «New generation», з перспективами її розширення та як розпочати свій Start up із залученням інвесторів. Майбутні фахівці були зорієнтовані із вибором своєї професії – менеджера, бо це є одне з важливіших завдань під час вибору високооплачуваної роботи для кожного із студента.

Студенти, які вчаться на менеджерів були зацікавлені та мотивовані практиком-виробником Юлією Костянтинівною до поглиблення знань з англійської мови в стінах Державного університету телекомунікацій. Під час даного заходу відбувалися комунікативні процеси, які спонукали студентів до постановки актуальних питань запрошеній гості та отримання відповідей і рекомендацій для майбутніх спеціалістів в сфері менеджменту.

Майбутні TOP-менеджери, під час проведення практичного заняття із залученням фахівця-виробника, відкрити для себе нові горизонти для професійного росту!

Надані теоретичні знання та практичні уміння і навики нашим студентам – і є тей безцінний скарб, який здобувається в результаті клопіткої та двохсторонньої робити викладача зі студентами.


Фотографії

Оцініть новину:
96

Читайте також

Закінчився семестр і розпочалася сесія. Для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» це етап підведення підсум..
Чудові новини для фахівців кафедри телекомунікаційних технологій надходять останнім часом. Так, 15 січня Антимонопольний комітет України надав дозвіл ..
2019 – був продуктивним роком: насиченим творчими успіхами і досягненнями, збагатив нас інноваційним досвідом, можливостями, умовами для подальш..

Ключові слова


Переглядів: 649
^