XS
SM
MD
LG
 Рекомендації з профілактики COVID-19
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Практичне заняття для студентів спеціальності 073 - Менеджмент із залученням фахівця-виробника

16:21, 15-11-2019

An investment in knowledge always pays the best interest.
Benjamin Franklin

Інвестиції в знання завжди дають найбільший прибуток.
Бенджамін Франклін

Державний університет телекомунікацій один із інноваційних в нашій державі, де студентам надається такі знання та уміння, які вони зможуть застосувати на практиці в провідних компаніях-роботодавців університету.

Вивчення студентами дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування», яка викладається викладачами кафедри Менеджменту починаючи з 3 курсу є важливим інструментом для інтеграції студентів у світле професійне майбутнє. Близько 85% наукових, технологічних, академічних публікацій з’являються, насамперед, англійською мовою. Кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва докладає всіх зусиль, щоб студенти знайшли кращу оплачувану роботу, де в вакансіях передбачається володіння англійською мовою. Сприяння самореалізації особистості студента, підвищення інтелектуального і професійного потенціалу студента – це все можливо в процесі вивчення мови та наполегливості студентів.

14 листопада 20419 року для студентів спеціальності 073-Менеджмент на практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» було запрошено практика-виробника, директора компанії «New generation» в м. Києві та м. Переяслав-Хмельницький Погуцу Юлію Костянтинівну.

 
 

Юлія Костянтинівна поділилася своїм досвідом зі студентами та наголосила що саме англійська мова їй допомогла знайти себе у професійному житті. Студенти ознайомилися із історією створення мовної школа «New generation», з перспективами її розширення та як розпочати свій Start up із залученням інвесторів. Майбутні фахівці були зорієнтовані із вибором своєї професії – менеджера, бо це є одне з важливіших завдань під час вибору високооплачуваної роботи для кожного із студента.

Студенти, які вчаться на менеджерів були зацікавлені та мотивовані практиком-виробником Юлією Костянтинівною до поглиблення знань з англійської мови в стінах Державного університету телекомунікацій. Під час даного заходу відбувалися комунікативні процеси, які спонукали студентів до постановки актуальних питань запрошеній гості та отримання відповідей і рекомендацій для майбутніх спеціалістів в сфері менеджменту.

Майбутні TOP-менеджери, під час проведення практичного заняття із залученням фахівця-виробника, відкрити для себе нові горизонти для професійного росту!

Надані теоретичні знання та практичні уміння і навики нашим студентам – і є тей безцінний скарб, який здобувається в результаті клопіткої та двохсторонньої робити викладача зі студентами.

Читайте також
Переглядів: 1 340