Інноваційно – значить у ногу з часом: конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

20:02, 15-11-2019

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – щорічний захід, метою якого є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

На виконання Указів Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 28 листопада 2007 року № 1155 «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334; з нагоди святкування Дня української писемності та мови, в Державному університеті телекомунікацій відбувся I етап XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Захід, організований кафедрою документознавства та інформаційної діяльності, був проведений з урахуванням активного впровадження у навчальний процес Університету інноваційних освітніх підходів та з навчально-виховною метою – студенти повинні не тільки вільно володіти рідною мовою, а й знати і поважати традиції українського народу, мати бажання об’єднуватися навколо українського слова.

Участь в конкурсі взяли 30 студентів 1-2 курсів з усіх інститутів вишу. Юні філологи виявили себе освіченими, здібними та креативними.

За результатами конкурсу буде обрано переможців, які візьмуть участь в наступному етапі XX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.