Прогрес на заняттях гуртка Інтернет речей

12:52, 20-11-2019

Першокурсники кафедри Інформаційних систем та технологій продовжують роботу над ІоТ-проектами на курсах Інтернет речей.

На даний момент усі команди завершили збір апаратної частини пристроїв та вивчають мову програмування Wiring.

Мова Wiring заснована на мові С/С++ та використовується для програмування пристроїв Arduino у середовищі Arduino IDE.

Всі особливості мови зводяться до того, що є набір бібліотек, що включає в себе деякі функції (на кшталт pinMode) і об'єкти (на кшталт Serial), а при компіляції програми середовище розробки створює тимчасовий .cpp файл, в який крім коду включається ще кілька рядків, і отриманий результат передається у компілятор, а потім - до мікроконтролера плати керування.

Вже зовсім скоро будуть готові деякі проекти, після чого студенти почнуть розробку нових цікавих пристроїв.

Нагадуємо, що гурток проводиться щовівторка з 9.45 до 13.20 в ауд. 225.