Знайомство майбутніх абітурієнтів з інноваційним змістом навчання в ДУТ

14:38, 21-11-2019

Студенти-першокурсники спеціалізації Супутникові телекомунікації та навігаційні системи вже переконались в перевагах навчання в Державному університеті телекомунікацій і радо діляться цим з майбутніми абітурієнтами. Солодкий Максим, Пасько Андрій, Сторчоус Максим (ТСД-15) є активними учасниками профорієнтаційної роботи з випускниками шкіл, де в минулому самі були учнями. Такі зустрічі проходять в дружній атмосфері, школярі мають можливість поставити питання безпосередньо самому студенту, що їх ще більше стимулює до активної зацікавленності та бесіди.

На кожній такій зустрічі з майбутніми абітурієнтами обговорюються сучасні досягнення університету в галузі освіти, переваги інноваційного змісту навчання, що активно впроваджується на кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій. Акцентується увага на те, що підготовка по спеціальності починається вже з першого курсу, особлива увага приділяється вивченню англійської мови протягом усіх років навчання, що є надзвичайно важливою і необхідною умовою успішного працевлаштування в майбутньому. Практики студентів організовуються в компаніях-партнерах, значне місце при цьому приділяється професійним компетенціям майбутніх бакалаврів та магістрів ДУТ, що безперечно робить їх конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці в Україні та закордоном.

Результом проведення профроботи є заповнені анкети:

• Пасько Андрій (школа №225 м. Києва) - 8 анкет;
  • Солодкий Максим (школа №31 м. Києва) - 10 анкет учнів 11-го та 30 анкет учнів 10-го класів;
  • Сторчоус Максим (гімназія №1 м. Біла Церква) - 21 анкета.