Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Рішення 7-го з’їзду Радіобіологічного товариства України для вищої освіти

1–4 жовтня 2019 року в Києві відбувся 7-й з’їзд Радіобіологічного товариства України (РТУ). Організаторами з’їзду були Радіобіологічне товариство України, Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України, Національний університет біоресурсів і природокористування України. В роботі з’їзду прийняли участь і викладачі кафедри БЖД та ФВ Державного університету телекомунікацій. Великої уваги було приділено аналізу віддалених наслідків Чорнобильської катастрофи для здоров’я населення, що зазнало опромінення.

Водночас з’їзд відзначив, що в ряді наукових закладів НАН України і університетів увага до проблем радіобіології та радіоекології безпідставно послабшала. З’їзд звертає увагу МОН України на те, що в країні, котра нещодавно пережила Чорнобильську катастрофу, має величезну територію забруднених радіонуклідами земель, вкритих значною кількістю невпорядкованих сховищ радіоактивних відходів, володіє потужною атомною енергетикою, слід значно більше уваги приділяти радіобіологічній і радіоекологічній освіті не тільки у вищих навчальних закладах, але і у середніх загальноосвітніх школах. Одним із ухвалених рішень 7-го з’їзду РТУ було: п.12. Звернутись до МОН України з клопотанням про введення «радіобіології з основами радіоекології» в державні освітні стандарти вищої професійної освіти як обов’язкової навчальної дисципліни».

Детальніше з матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням

Оцініть новину:
1

Читайте також

З кожним роком кількість державних підприємств в Україні зменшується, в той час як приватних – збільшується. Зокрема, за останні п’ять рок..
16 січня відбувся перший захист магістерських робіт у студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва спеціальності «Марке..
У теорії новий тип комп'ютерів - квантові комп'ютери - будуть працювати значно швидше, ніж ті, якими ми користуємося сьогодні. Але на практ..

Ключові слова


Переглядів: 313
^