Всеукраїнська наукова конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ» під девізом «Інноваційний зміст навчання перетворюється в життя»

15:10, 28-11-2019

В Навчально-науковому інституті захисту інформації на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки відбулася Всеукраїнська наукова конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ». З цікавими наукови-ми доповідями виступили аспіранти, докторанти та викладачі  кафедри.

На конференції також прозвучали доповіді магістрантів кафедри та студентів старших курсів. В доповідях були висвітлені проблеми, які існують на даний час в кібербезпеці та шляхи їх вирішення, а також відчувалася хороша теоретична підготовка студентів в поєднанні з практичною. Інноваційний зміст навчання перетворюється в життя.