15:35, 29-11-2019

Завжди настає час, коли перед молодою людиною постають питання: чим займатися в майбутньому, яку професію обрати, у якому закладі вищої освіти здобувати професійні знання?

Обирай навчання за освітньою програмою "Документознавство та інформаційна діяльність" у Державному університеті телекомунікацій!

П'ять переваг, чому, обравши професію документознавця та інформаційного аналітика, ти обираєш забезпечене майбутнє, цікаву роботу, можливість кар’єрного зростання, розвиток внутрішнього потенціалу:

1. Жодна установа не функціонує без діловода, секретаря-референта, помічника керівника, тому ти завжди працевлаштуєшся. А якщо ти вмієш не лише укладати, редагувати документи, знаєш усі особливості керування документаційними процесами в установі, а й можеш здійснювати експертизу цінності документа, умієш працювати з програмним забезпеченням з електронного документообігу, твої шанси обійняти посаду з конкурентною заробітною платою збільшуються. Саме в Державному університеті телекомунікацій навчають майбутніх документознавців електронному документообігу (системи електронного документообігу «АСКОД» і «Діло»). Для цього спеціально створена навчально-наукова лабораторія "Віртуальний офіс".

2. Потужна підготовка з копірайтингу, рерайтингу та редакторської майстерності сприятиме розширенню можливостей працевлаштування, внесенню креативу в професійну діяльність. Написання прес-релізів, буклетів, брошур, матеріалів для прес-конференцій, брифінгів, аудіовізуальних презентацій про діяльність підприємства стане тим чинником, за який тебе цінитиме керівництво й поважатимуть колеги.

3. Контроль, моніторинг та оцінка економічних, законодавчих, нормативних та регуляторних змін, своєчасне інформування про їх потенційний вплив на компанію, це те, що ти навчишся робити й чого вимагають  потенційні роботодавці.

4. Навчальні дисципліни "Теорія і практика комунікацій",  "Політична аналітика та прогнозування", "Спічрайтинг та риторика", "Конфліктологія й теорія переговорів", "Теорії інформаційного суспільства" сформують уміння вести переговори, зокрема дипломатичні; робити публічні виступи, ознайомлять із прогнозуванням та шляхами уникнення конфліктів, підвищать рівень медійної грамотності.

5. Під час виконання посадових обов’язків документознавець спілкується з багатьма людьми, переважно керівного складу установи, планує робочий день керівника, отже, знайомиться з принципами керування організацією.

Після закінчення навчання документознавці та інформаційні аналітики обіймають посади:

• адміністративного директора;
  • начальника відділу кадрів;
  • інформаційного аналітика;
  • секретаря-референта;
  • завідувача канцелярії, архіву;
  • фахівця з електронного документообігу;
  • референта в службах державної адміністрації;
  • аналітика інформаційних систем, комп'ютерних баз даних;
  • спеціаліста з інтелектуальної власності;
  • фахівця з соціальних комунікацій;
  • корпоративного секретаря;
  • менеджера з питань взаємодії з центральними органами влади;
  • контент-менеджера.

Обираючи навчання за освітньою програмою "Документознавство та інформаційна діяльність", кожен зможе знайти сферу застосуванню своїх знань та вмінь, а сформувати їх допоможе професорсько-викладацький склад кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Шановні одинадцятикласники, випускники коледжів, запрошуємо вас на навчання за однією із затребуваних сучасних освітніх програм  «Документознавство та інформаційна діяльність»!