Молодому спеціалісту сучасні знання

17:31, 29-11-2019

Колектив кафедри Мобільних і відеоінформаційних технологій не припиняє роботу по реалізації інноваційного змісту навчання.

Сучасний фахівець в області відеоінформаційних технологій повинен не тільки орієнтуватися в нових технологіях і інноваційних рішеннях, але і практично вміти працювати на обладнанні останнього покоління. У зв'язку з цим кафедрою МВТ була проведена робота по налагодженню співпраці з компанією IQ trading, яка є лідером з надання та реалізації мережевих рішень в сфері телекомунікацій.

Керівники компанії вже відвідали стіни нашого університету і з цікавістю познайомилися з методами навчання студентів нашої кафедри, а тепер, як перший крок до плідної співпраці, представники кафедри взяли участь в курсі «Основи мережевого відеоспостереження» від Axis Communication's Academy.

Завдяки керівництву IQ trading, їх провідним фахівцям і інженерам були організовані дводенні курси, метою яких було не тільки розповісти про актуальні технічні рішення в області відеоспостереження і аналітики, але і практично розібратися в роботі сучасного обладнання, його налаштуваннях і можливостях. Дані знання будуть впроваджені в навчальні дисципліни кафедри МВТ, що дозволить майбутньому фахівцю не тільки розбиратися в сучасному ринку систем відеоспостереження, а й сформують практичні навички роботи з IP-відеокамерами.

Колектив кафедри висловлює подяку компанії IQ trading і сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю!