Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Tv-show та мобільні додатки, які допоможуть у вивченні мов

Як часто ви відволікаєтесь на соціальні мережі, мессенджери, мобільні додатки? Все це, безумовно, відбирає час. Проте, деякі з цих “крадіїв часу” можна і доцільно використати на свою користь.

Дивись та слухай все в оригіналі. При постійному перегляді таких передач ти починаєш краще розуміти жарти, іронію та підтекст.

Ось перелік деяких крутих шоу англійською, якщо не знаєш з чого почати:

  • Ellen Show;
  • The Tonight Show Starring Jimmy Fallon;
  • Late Show With Stephen Colbert;
  • Late Late Show James Corden;
  • Jimmy Kimmel Live.

Різноманіття мобільних додатків для вивчення іноземних мов просто вражає. Деякі з них приносять дійсно хороші результати. Дивіться та обирайте, який додаток підійде саме для вас:

  • Duolinga – великий вибір доступних для вивчення мов. Платформа безкоштовна. Можна розпочати навчання з «нуля», або обрати комфортний рівень;
  • Memrise – має круту функцію сканування предметів навколо за допомогою камери на телефоні. Додаток одразу видає назву предмету іноземною мовою;
  • HelloTalk – додаток дозволяє спілкуватися з носіями мови! Також можна навчати людей своїй рідній мові. Більш ніж 100 мов доступних для вивчення. Обираєте і одразу приступаєте до вивчення;
  • FluentU – додаток для вивчення розмовної англійської. Для навчання FluentU використовує неадаптовані реальні відео англійською: трейлери до фільмів, музичні кліпи, цікаві публічні лекції і багато іншого. Все це за допомогою додатка перетворюється в індивідуальні заняття англійською мовою.

Одержання професійно цінної інформації з автентичних джерел забезпечить вашу комунікативну спроможність при обміні інформацією на іноземній мові для вирішення професійних і звичайних комунікативних завдань в усній та письмовій формах.

Оцініть новину:
25

Читайте також

О, сколько нам открытий чудных Готовит просвещенья дух, И опыт - сын ошибок трудных, И гений - парадоксов друг. (А.С. Пушкин) У сучасному с..
25 січня 2020 року відбулось урочисте вручення дипломів магістра студентам груп МНДМ-61 та УІДМ-61 за спеціальністю 073 – Менеджмент, за освітні..
25 січня 2020 року відбулось урочисте вручення дипломів магістра студентам групи УБДМ-61– за спеціальністю 125 Кібербезпека, за освітньо-професі..

Ключові слова


Переглядів: 522
^