Наші студенти менеджери – це нове покоління бізнесової еліти, що навчаються за унікальними інноваційними навчальними програмами

10:49, 06-12-2019

«Навчання – це лише одна з пелюсток тієї квітки,
що зветься вихованням»

В.О. Сухомлинський

Виховання - це насамперед "вбирання в себе" кожною особистістю культури рідного народу, що допомагає передачі, освоєнню і творчому використанню нині сущими поколіннями досвіду попередніх поколінь, забезпечує продовження у віках культурно-історичних традицій батьків, творить з вихованця людину цієї епохи, вводить його у сферу загальнолюдських цінностей. Як писав видатний мислитель ХІХ століття Й. Гійо, виховання - це мистецтво, яке добуває з глибини душі людини і пробуджує до життя все, що в ній дрімає, яке розвиває одночасно всі її сили і допомагає їй прямувати до мети, словом освічує людину.

Кафедрою Менеджменту реалізується концептуально нова освітня модель, наріжними каміннями якої є: підвищення якості освіти і набуття нашими випускниками кваліфікованих конкурентних переваг на ринку праці через переосмислення традиційних форм, методів і змісту навчання, а саме: поглиблення практичної складової, посилення мовної підготовки, гнучкість навчальних траєкторій задля досягнення відповідних загальних та професійних компетентностей.  Ми якісно навчаємо наших студентів не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально- матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Завідувач кафедри Менеджменту, д.е.н., професор Олена Євгенівна Гудзь, разом зі студентами груп МНД-11 та МНД-12 відвідали школи  м. Сміла та провели профорієнтаційну роботу у навчальних закладах. Разом з тим, були вручені подяки педагогічному колективу шкіл за якісну підготовку обдарованих і талановитих учнів, педагогічну та професійну майстерність педагогів, які випустили зі стін своїх навчальних закладів чудову талановиту молодь, які стали нашими студентами і навчаються за спеціальністю 073-Менеджмент.

Подяка від ректора Державного Університету Телекомунікацій Толубко Володимира Борисовича була вручена директору гімназії ім. В.Т. Сенатора Смілянської міської ради Черкаської області - Олені Олегівні Дзевульській за Плахтія Богдана, який проявив себе як студент із сумлінним ставленням до навчання та активною життєвою позицією. Також, Подяка від ректора Державного Університету Телекомунікацій Толубко Володимира Борисовича була вручена директору Смілянської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №7 - Ларисі Іванівні Ярошик за Галайчук Ілону, Громова Ігоря, Чокаля Олега та Шведа Олександра, які проявили себе як студенти, що наполегливо відносяться до оволодіння майбутньою професією, є активними учасниками Студентської ради ДУТ та сумлінно ставляться до навчання.

Висловлюємо щиру вдячність за гостинність та теплий прийом директорам навчальних закладів та запрошуємо учнів поповнити лави студентів університету.

Спеціальність МЕНЕДЖМЕНТ – це  дорога до успіху і шанс до кар’єрного росту.

Фотографії