Актуальні проблеми та перспективні напрями управління інформаційною та кібернетичною безпекою розглянуті на засіданні гуртка кафедри УІКБ

11:43, 06-12-2019

3 грудня 2019 року на кафедрі  “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” (УІКБ) відбулось засідання студентського наукового гуртка на тему «Актуальні проблеми та перспективні напрями управління інформаційною та кібернетичною безпекою» (керівник гуртка - доцент кафедри, к.т.н., с.н.с. Щебланін Юрій Миколайович).

Згідно інноваційного змісту навчання,  впровадженого в універсітеті і втіленого на кафедрі, метою функціонування гуртка є:

• ознайомлення із проблематикою галузі «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою»,
  • глибше вивчення окремих питань,
  • формування у студентів основних професійних знань і вмінь, необхідних для подальшої самостійної роботи,
  • оволодіння прийомами та навичками ведення наукової дискусії.

На поточному засіданні кафедри поглибленно розглядались питання та перспективи використання технології blockchain в процесі побудови та експлуатації рішень в сфері інформаційної безпеки.

Активно студентами обговорювалися думки експертів та відомі технологічні рішення щодо використання blockchain в процесі забезпечення цілісності, доступності та конфіденційності інформації.

Набуті знання дозволять студентам реалізовувати одну з компетенцій роботодавців, що пред'являються до випускників: здатність використовувати теоретичні знання і практичні навички для оволодіння основами теорії і методів досліджень в області інформаційної безпеки.