Запрошуємо взяти участь у круглому столі «Трансформація освітнього простору: виклики, загрози, перспективи»

16:35, 10-12-2019

Кафедра економіки підприємств та соціальних технологій Державного університету телекомунікацій та Громадська організація «Міжнародний центр неформальної освіти» щиро запрошує усіх бажаючих взяти участь 12 грудня 12:00 у Круглому столі на тему: «Трансформація освітнього простору: виклики, загрози, перспективи».

Можливо, саме Ваша особиста позиція сприятиме більш чіткому розумінню ролі освіти в цифровому суспільстві та її впливу на стратегію успіху сучасної людини!

Ваша думка стане вагомим внеском в процес обговорення результатів соціологічного дослідження «Неформальна освіта в Україні, вимір можливостей», яке проводили студенти 2 курсу спеціальності «Соціологія» під керівництвом доцента кафедри економіки підприємств та соціальних технологій Москаленко Л.М. Зазначимо, що участь студентів-соціологів у реальних соціологічних дослідженнях є однією з головних складових інноваційного змісту навчання в нашому Університеті. До Програми круглого столу включено найбільш актуальні питання трансоформації сучасного освітнього простору.

А як Ви ставитесь до трансформації освітнього простору та діджиталізації навчального процесу?

Залучайтеся до проблемної дискусії на тему «Штучний інтелект в освітньому процесі: загроза чи партнерство»!

Цікаво? Ми чекаємо саме Вас 12 грудня 2019 року о 12:00 в конференц-залі Державного університету телекомунікацій.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням https://bit.ly/38oXBXV