Курс «Продуктивний інтернет-маркетинг»: досвід професійної діяльності від практика студентам-маркетологам

13:31, 15-12-2019

12 грудня 2019 року на кафедрі маркетингу розпочався курс «Продуктивний інтернет-маркетинг» від практика для студентів-маркетологів і всіх бажаючих. Курс веде Роман Рудник, керівник студії IconDesignLab.com і автор софтверних проектів, яскравий спікер таких конференцій як Outsourse People, KIOF, LIOF тощо.

В курсі будуть вивчатись:

• основи інтернет-маркетингу,
  • копірайтинг,
  • як знайти сильні сторони бізнесу,
  • як зробити продукт, який принесе користь бізнесу.

На першому занятті Роман Рудник обговорив з аудиторією цікаві та важливі для студентів-маркетологів питання: сутність та завдання інтернет-маркетингу, особливості маркетингу в ІТ-компаніях: продуктового і аутсорсингового; розповів, що найважливіше в маркетингу – бути першим; як діє реклама на підсвідомість людей,  секрети підсвідомості, що таке «воронка продажів компанії», «ліди», «конверсія»; як формувати, оптимізувати воронку продажів, мотивувати споживачів здійснити купівлю на сайті.

Роман запропонував студентам цікаві задачі на визначення ефективності воронки продажів, інвестицій в маркетинг (ROI)  і задав студентам цікаве домашнє завдання.

Студенти задавали багато запитань і були задоволені новими знаннями.

Курс включатиме 8 занять (1 заняття на тиждень) і проходитиме по четвергам на 4 парі в ауд. 417 і сприятиме набуттю практичних навичок студентами.

Студенти, які гарно себе зарекомендують, отримають сертифікати та зможуть пройти стажування в компанії IconDesignLab.com.