Впровадження знань компанії Axis communications в інноваційний зміст навчання кафедри МВТ

11:13, 23-12-2019

Для реалізації інноваційного змісту навчання на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій на постійній основі проводяться роботи з пошуку нових партнерів-роботодавців для кафедри. Це дає студенту не тільки можливість проходити практику в передових IT-компаніях, а й отримати нові спеціалізовані знання в багатогранній сфері телекомунікацій.

Дані знання однозначно допоможуть студенту отримати перше високооплачуване робоче місце, а також реалізувати себе як фахівця в галузі цифрових інформаційних технологій.

Але для того щоб ефективно і продуктивно проводити практичні заняття необхідно постійно отримувати нові та актуальні на сьогоднішній день знання в області інформаційних технологій. Тому викладачі кафедри МВТ пройшли навчання на курсах від Axis communications academy, що дозволило познайомитися з новітніми технологічними рішеннями галузі відеоспостереження і такими системами як: розпізнавання обличчя при відеоспостереженні, оптимізація трафіку при передачі відеоінформаційного повідомлення, контроль сигнальних зон і багато іншого.

По закінченню курсу викладачами були виконані тестові та практичні завдання, що підтвердило їх навички і знання при роботі з новітніми технологіями від компанії Axis communications. Кожен, хто успішно впорався з поставленими завданнями отримав сертифікат від компанії Axis communications і право проводити заняття з використанням обладнання компанії, що дозволить студентам кафедри МВТ успішно реалізувати себе як інженера систем відеоінформаційних технологій.