Напередодні свят, з Миколаєм! Студенти спеціальності Інженерія Програмного забезпечення відпрацювали важливі навички для майбутньої професії галузі ІТ

17:11, 27-12-2019

Для узагальнення знань, вмінь та навичок студентів першого курсу, групам ПД-11 та ПД-12 проведено вікторину з дисципліни «Компютерні дискретні структури».

На даному занятті студенти показали набуті знання та вміння з вивчених тем, а також відпрацювати важливі навички, якими має володіти спеціаліст галузі ІТ.

Виділяють 5 найпоширеніших soft-skils, якими мають володіти майбутні спеціалісти даної галузі: стресостійкість, вміння працювати у команді, креативність, бажання вчитися та багатозадачність. Перша навичка стає чим раз важливішою для роботодавців. Також цінується вміння працювати в команді і готовність до прямого діалогу не тільки з колегами, а й з клієнтами.

Саме тому, групи були поділені на чотири команди: «Блакитний вогник», «R10», «Каченята», «Ну, вона ж зможе». Крок за кроком команди шукали відповіді на поставлені завдання, проходили стресостійкість на вирішення різного роду задач, відшукання вірної відповіді й швидкої реакції відтворити їх на дощці.

Емоції студентів зашкалювали і з відривом в 6 балів команда «R10» здобула перемогу. Солодкі призи трішки пом’якшили програш інших команд. Вітаємо переможців!