Подаруй дитині більше щастя, або виховання у студентів-маркетологів соціальної відповідальності

16:52, 24-12-2019

19 грудня на свято святого Миколая студентка 4 курсу МРД-41 Савенко Анастасія відвідала дитячий будинок, разом з організатором Вишнівчанином Олександром Ковбаном та його командою, щоб привітати дітей-сиріт одного з інтернатів у селі Софіївка, Фастівського району.

Для цього плідно попрацювали студенти 2 курсу на чолі з д.е.н., доцентом кафедри маркетингу Євтушенко Наталією Олександрівною. Вони зібрали дітям святкові подарунки від Миколайчика.

Адже, святкування Миколая є найбільшим і найрадіснішим для дітвори. Це прекрасне свято радості та надії. Дітлахи знають, що у ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається з неба і залишає усім слухняним діткам під подушкою подарунки. На Зимового Миколая було заведено працювати на користь інших, особливо які знаходяться в дитячих будинках.

В знак подяки діти підготували маленький концерт, де продемонстрували свої таланти та вміння. Особливо вразили подарунки, які діти зробили для нас. Це були яскраві ялинки виготовлені своїми руками.

Отож, Вітаємо всіх з днем Святого Миколая! Давайте творити добро разом, долучайтесь до нас. Долучайтесь і ви до благодійних акцій і добро обов’язково до Вас, повернеться! Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов’ю, а Ваше життя зробить яскравим! Зі святом вас!