Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Новий рік та Різдво Христове - свята, що сповнені надіями на майбутнє

Новий Рік  та Різдво Христове – одне з найулюбленіших свят, яке очікують і весело святкують. Воно сповнене надіями на майбутнє. У святкову ніч заведено загадувати бажання і заповітні мрії. Гадаємо, що в іноземних слухачів підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій вже частина бажань здійснилась, тому що їх шлях до здобуття вищої освіти в Україні розпочато саме в нашому Університеті.

Тут вони отримують знання  не тільки теоретично, а й практично, та долучаються до культури і традицій українського народу, який гостинно вітає їх на своїй землі.

Викладачі кафедри української мови Державного університету телекомунікацій разом з іноземними слухачами підготовчого відділення вітають керівництво університету, колег та студентів

з Новим роком та Різдвом Христовим!

Прийміть сердечні вітання!

Бажаємо щастя, добра, миру, тепла, здоров’я, терпіння, турботи, легкості, любові, віри, надії, сповнення бажань, мрій, приємних подій, успіхів, гарного настрою, близьких поруч, чудес, благословення, достатку, стабільності, пригод, краси, сили, мудрості.

Хай кожен рік, а не тільки поточний, буде найідеальнішим, кращим за попередній!

Оцініть новину:
11

Читайте також

Магістр кафедри телекомунікаційних технологій Лукацький Євген разом зі своєю ученицею Терещенко Вікторією (гімназія «Міленіум» № 138, 10 к..
Практична складова навчання студентів є підґрунтям і базою формування в них практичних вмінь та навичок для того, щоб опрацьовувати інформацію, систем..
Завдяки успішній реалізації інноваційного змісту навчання студенти кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту успішно захистили магістерс..

Ключові слова


Переглядів: 477
^