Викладачі та студенти кафедри документознавства вітають з Новим роком та Різдвом Христовим!

14:56, 08-01-2020

2019 – був продуктивним роком: насиченим творчими успіхами і досягненнями, збагатив нас інноваційним досвідом, можливостями, умовами для подальшого розвитку.

Нехай Новий 2020 рік буде щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги, збагатить енергією для досягнення поставлених цілей.

Від імені викладачів та студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо щоб прекрасні зимові свята принесли в кожну оселю мир, спокій злагоду, родинне щастя і благополуччя!

Нехай Державний університет телекомунікацій буде для кожного студента не лише місцем, де вони здобудуть фахові знання, а – частиною їхнього життя. Ми впевнені, що наступний рік для Державного університету телекомунікацій буде щедрим на нові досягнення та інноваційні зміни. Хочемо вірити, що разом, об’єднавши всі свої зусилля, ми підкоримо нові вершини!