XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – спеціальність майбутнього

18:44, 12-01-2020

З кожним роком кількість державних підприємств в Україні зменшується, в той час як приватних – збільшується. Зокрема, за останні п’ять років кількість державних підприємств зменшилася на 10,9 %, а приватних – збільшилася на 15,8 %. Крім того, прибуток, який отримують державні підприємства в результаті своєї діяльності є значно меншим ніж прибуток, який отримують підприємства приватної форми власності. Така тенденція спостерігається саме завдяки ефективності роботи власників приватних підприємств, які є висококваліфікованими спеціалістами.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій здійснює підготовку фахівців, які є конкурентними на ринку праці. Це досягається завдяки Інноваційному змісту навчання, який запроваджений в університеті ректором д.т.н., проф. В.Б. Толубко. Інноваційний зміст забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенції компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично.

При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця. Крім того, під час навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» студенти отримують повний перелік знань та вмінь щодо поетапності та документального оформлення власного бізнесу, його розвитку, прибутковості та рентабельності, ефективного здійснення торговельної діяльності та успішних біржових операцій на сучасних торгових платформах.

Навчаючись за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» вже на другому курсі кожний студент розробляє бізнес-план власного підприємства, і, як показує практика, переважна більшість студентів втілює даний план у реальність. В результаті чого, по закінченню навчання наші випускники є працевлаштованими особистостями, які вміють заробляти гроші в нелегкому конкурентному середовищі, при цьому задовольняючи власні потреби та потреби споживачів.

Ласкаво просимо на навчання до Державного університету телекомунікацій за однією з найперспективніших спеціальностей майбутнього – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність!

За детальною інформацією щодо вступу та навчання у Державному університеті телекомунікацій за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» звертайтеся за телефоном: 095 8155468, Гавриш Оксана Миколаївна – завідувач кафедри.

Читайте також
Переглядів: 563