Вручення сертифікатів компанії CISCO студентам 2-го курсу спеціальності Комп’ютерна інженерія

19:20, 12-01-2020

На кафедрі Комп’ютерної інженерії закінчилась чергова сертифікація студентів, які вивчали навчальний курс IT-Essentials компанії – партнера кафедри - CISCO. Протягом  вивчення цього курсу студенти  отримують рівень знань, який дозволяє їм по результатам тестування отримати сертифікат компанії CISCO.

Для отримання сертифікату студенти повинні мати грунтовні знання з апаратного та програмного забезпечення комп’ютерів та комп’ютерних мереж;  функціональні можливості компонентів комп’ютерів та комп’ютерних мереж, а також сучасні методики їх технічного обслуговування та усунення проблем безпеки; збирати й налагоджувати комп’ютер, встановлювати операційні системи та програми, а також усувати апаратні та програмні неполадки. Крім того, в навчальну програму включено розділи про мережі та навички комунікації.

Сертифікати компанії CISCO є підтвердженням професійної підготовки спеціалістів для міжнародної спільноти роботодавців у галузі ІКТ.

У курсі IT-Essentials робиться акцент на практичному застосуванні навичок і процедур, необхідних для установки, оновлення обладнання і програмного забезпечення, а також пошуку та усунення неполадок в системах.

Виконання навчальних завдань на основі імітаційних моделей в середовищі програмного пакету Cisco Packet Tracer дозволяють студентам експериментувати з проектами та конфігураціями мережі.

Даний курс є початковою сходинкою до отримання професії і кар’єрного росту в сфері ІКТ. Органічним продовженням отримання професійної підготовки є інші курси, наприклад, CCNA - Cisco Certified  Networking Associate Сертифікований Cisco мережевий спеціаліст); CCNA Security-Cisco Certified Networking Associate Security (Сертифікований Cisco мережевий спеціаліст -Безпека); CCNP - Cisco Certified Networking Professional (Сертифікований Cisco мережевий професіонал).

Зараз це серйозне випробування відбулося у житті студентів 2-го курсу спеціальності Комп’ютерна інженерія, а саме навчальних груп КІД-21, КІД-22. Більшість студентів пройшла його успішно.

Поздоровляємо студентів спеціальності Комп’ютерна інженерія з їх першим серйозним кроком на шляху професійного зростання!