Вітаємо студентів групи РТДМ-61 з успішним захистом магістерських робіт!

13:31, 15-01-2020

13 січня 2020 року на кафедрі МВТ пройшов захист магістерських робіт студентами групи РТДМ-61 по спеціальності “Апаратура радіозв'язку, радіомовлення і телебачення”.

Долаючи хвилювання, кожен студент продемонстрував приймальній комісії високу ступінь підготовки, прекрасне розуміння предмета свого дослідження і можливості реалізації обраної теми в галузі телекомунікацій.

Студентам кращих робіт було запропоновано подальше навчання в аспірантурі університету, в зв'язку з чим колектив кафедри МВТ сподівається на поповнення новими викладачами, новими ідеями і поглядами на актуальні проблеми галузі телекомунікацій.

Колектив кафедри МВТ бажає молодим фахівцям подальших успіхів в обраній галузі і реалізації всіх поставлених наукових завдань!