Впровадження інноваційного змісту навчання при спостереженнях новацій кіберзлочинців для запобігання помилок в кіберпросторі в 2020 році.

12:30, 17-01-2020

Кафедра «Систем інформаційної та кібернетичної захисту» впроваджує інноваційний підхід щодо поглибленого вивчення та запобіганню помилок в галузі кібербезпеки в 2020 р.

Заходи кібербезпеки: які основні помилки?

1. Перехід за підозрілими посиланнями.
  2. Відкладання оновлень програмного забезпечення.
  3. Багаторазове використання паролів.
  4. Використання незахищених відкритих мереж Wi-Fi.
  5. Відмова від використання VPN;

В цьому переліку наведені ті помилки, на які потрібно зробити акцент в 2020 році так як це основа вашої або корпоративної безпеки.

Завдяки впровадженню інноваційного змісту навчання, студенти нашої кафедри вивчають методи покращення безпеки в цілому і слідкують за сьогоденними проблемами, які можуть завдати шкоди безпеці в цілому. Також наші студенти слідкують за інформаційними платформами компаній партнерів нашої кафедри таких як Cisco і IBM, які здійснюють комплексний аналіз в галузі кібербезпеки.