Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Впровадження інноваційного змісту навчання при спостереженнях новацій кіберзлочинців для запобігання помилок в кіберпросторі в 2020 році.

Кафедра «Систем інформаційної та кібернетичної захисту» впроваджує інноваційний підхід щодо поглибленого вивчення та запобіганню помилок в галузі кібербезпеки в 2020 р.

Заходи кібербезпеки: які основні помилки?

  1. Перехід за підозрілими посиланнями.
  2. Відкладання оновлень програмного забезпечення.
  3. Багаторазове використання паролів.
  4. Використання незахищених відкритих мереж Wi-Fi.
  5. Відмова від використання VPN;

В цьому переліку наведені ті помилки, на які потрібно зробити акцент в 2020 році так як це основа вашої або корпоративної безпеки.

Завдяки впровадженню інноваційного змісту навчання, студенти нашої кафедри вивчають методи покращення безпеки в цілому і слідкують за сьогоденними проблемами, які можуть завдати шкоди безпеці в цілому. Також наші студенти слідкують за інформаційними платформами компаній партнерів нашої кафедри таких як Cisco і IBM, які здійснюють комплексний аналіз в галузі кібербезпеки.    

Оцініть новину:
9

Читайте також

Будь-яка компанія, що працює в конкурентних умовах, прагне до отримання своєї частки ринку, його розширення і, як наслідок, збільшення своїх доходів. ..
Шановні студенти! Кафедра вищої математики запрошує Вас відвідати науковий гурток «Застосування вищої математики в менеджменті та підприємництві..
15 січня 2020 року на базі кафедри економіки підприємств та соціальних технологій відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю «Соціолог..

Ключові слова


Переглядів: 202
^