Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Захист магістерських робіт на кафедрі ІКБ

З 15-го по 16 січня відбувся захист магістерських робіт студентами групи БСДМ-61 кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Всі випускники успішно захистили магістерські роботи та отримали кваліфікацію професіонал із організації інформаційної безпеки за спеціальністю 125-Кібербезпека.

Голова екзаменаційної комісії Хлапонін Юрій Іванович  відмітив хороші знання випускників. Більшість магістрантів представили  роботи які в подальшому можуть бути використані при плануванні та реалізації систем захисту інформації.

Колектив кафедри ІКБ вітає випускників з успішним захистом магістерських робіт і бажає міцного здоров’я та подальших творчих успіхів, щоб були надійними захисниками кіберпростору України.


Фотографії

Оцініть новину:
5

Читайте також

Останніми роками навчання студентів у Державному університеті телекомунікацій, як про це неодноразово зазначалося, зазнало значних змін. Такі трансфор..
Вітаємо студента групи УБД-41 (за кафедрою УІКБ) Полякова Дмитра Андрійовича, який у результаті успішного проходження тесту IELTS у Британській Раді о..
Наукова конференція– форма організації наукової діяльності, при якій науковці, викладачі, дослідники, студенти представляють і обговорюють резул..

Ключові слова


Переглядів: 295
^