Результати захисту студентами групи УБДМ-61 магістерської дипломної роботи на кафедрі УІКБ

14:52, 17-01-2020

14 січня 2020 року на кафедрі "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою" відбувся захист магістерських (атестаційних) дипломних робіт студентами навчальної групи УБДМ-61. Раніше студенти успішно доповіли про результати своїх досліджень по темі дипломних робіт і були допущені до захисту.

Результати захисту: з 10 студентів за списком членами комісії в кращу сторону одноголосно відзначені - Каімець Анастасія, Стадник Ростислав, Пахомов Валерій, Панченко В'ячеслав, Бржевский Микита і Калінінченко Ігор.

Як було відзначено головою комісії доктором технічних наук Чумаченком Сергієм Миколайовичем, якісна методична робота студентів та їх наукових керівників дозволила отримати системно обгрунтовані результати досліджень з найбільш актуальних напрямків в сфері інформаційної безпеки, які відповідають вимогам Інноваційного змісту навчання в навчальних дисциплінах кафедри:

• Розробка систем захисту інформації в автоматизованих системах
  • Конкурентна розвідка як складова забезпечення інформаційної безпеки підприємства
  • Політика інформаційної безпеки підприємства
  • Інформаційна безпека підприємства та особливості її організації
  • Організація управління інцідентами у системі забезпечення інформаційної безпеки підприємства.

Результати досліджень, отримані в дипломних роботах, показали високий професійний рівень студентів, які в повній мірі відповідають потребам сучасного ринку праці.

Завідуюча кафедрою Легомінова Світлана Володимирівна привітала студентів з захистом магістерських (атестаційних) дипломних робіт і побажала найкращих результатів у творчій діяльності після закінчення університету!

Голова екзаменаційної комісії Чумаченко Сергій Миколайович звернувся до студентів групи з привітанням і побажанням успішно використовувати на практиці свої знання, набуті в університеті!