Інноваційна тематика магістерських робіт – одна зі складових успішного захисту

10:41, 20-01-2020

На кафедрі Комп’ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій пройшов захист магістерських робіт на ступінь вищої освіти магістр денної форми навчання. 16.01.2020 закінчилась робота Державної екзаменаційної комісії.

Магістерська робота - це самостійна випускна науково-дослідницька робота, яка виконує кваліфікаційну функцію, тобто готується з метою публічного захисту і отримання академічного ступеня магістра. Основне завдання її автора - продемонструвати рівень своєї наукової кваліфікації, уміння самостійно вести науковий пошук і вирішувати конкретні наукові завдання. І наші студенти-випускники чудово справились з поставленим завданням!

В ході виконання магістерських робіт усі студенти набули досвід обробки, аналізу і систематизації результатів теоретичних і інженерних розрахунків, експериментальних досліджень, в оцінці їх практичної значущості і можливої сфери застосування. Теми магістерських робіт висвітлюють актуальні питання розвитку комп’ютерних систем та мереж, а саме: нейронні мережі, штучний інтелект, хмарні технології, програмно-конфігуровані мережі, що є однією зі складових успішного захисту.

Вітаємо з досягненням чергової важливої вершини, коли отриманий в результаті кропіткої роботи диплом символізує пропуск в світ професії. Нехай перед кожним відкриються всі двері, та обрана професія приносить радість, благополуччя і результат!