Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Вітаємо студента групи ТСД-33 з отриманням сертифікату від Axis communication!

Не так давно колектив кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій взяв участь в спеціалізованих курсах з підготовки фахівців в області відеоспостереження від компанії Axis communication. На даних курсах були висвітлені як загальні аспекти, пов'язані з організацією і принципами роботи сучасних систем відеоспостереження, так і спеціалізовані питання щодо функціонування IP-відеокамер.

Дані курси також відвідав студент групи ТСД-33 Горохов О.С. Після виконання всіх поставлених завдань тестового і практичного характеру Олександр отримав сертифікат нарівні з викладачами та іншими фахівцями галузі відеоспостереження, які взяли участь в даних курсах.

 

Отриманий сертифікат підтверджує знання Горохова О.С. в сфері організації систем і мереж IP-відеоспостереження і дозволяє проводити практичні та лабораторні заняття з обладнанням компанії Axis communication в навчальних цілях. Дані знання будуть корисні для студентів кафедри МВТ як майбутніх фахівців сфери відеоінформаційних технологій і надалі дозволять гарантовано отримати перше високооплачуване робоче місце за фахом!

Колектив кафедри МВТ вітає студента Горохова А.С. і бажає не зупинятися в отриманні нових професійних умінь і знань!

Оцініть новину:
16

Читайте також

Самоосвіта і бажання дізнаватися нове відіграють важливу роль у набутті знань та навичок для подальшого їх застосування. Тому діяльність наукового гур..
«Розвиток емпіричної соціології у недалекому минулому визначився головним чином її науковим (чи ідеологічним) значенням для суспільства. За су..
Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі Комп'ютерної інженерії створена сучасна навчально-лабораторна база на основі облад..

Ключові слова


Переглядів: 275
^