Студенти-соціологи успішно захистили магістерські роботи

09:30, 24-01-2020

15 січня 2020 року на базі кафедри економіки підприємств та соціальних технологій відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю «Соціологія».

Здавалося, ще вчора ми вітали цих студентів з успішним захистом дипломів бакалавра. Тоді студенти одностайно вирішили продовжувати навчання у магістратурі, оскільки саме вона повною мірою розкриває творчий і дослідницький потенціал висококласного соціолога. Півторарічне навчання промайнуло як один день! Але за цей період магістранти встигли обґрунтовано обрати для себе актуальну проблему, визначити наукові завдання і провести глибоке соціологічне дослідження.

Усі теми магістерських робіт, які виконуються нашими студентами, тісно пов’язані с процесами сучасних цифрових трансформацій і їх впливу на суспільний розвиток.  У кожній представленій роботі були проаналізовані нові для українського суспільства соціальні явища. Молоді дослідники широко залучали до проведеного ними аналізу новітню наукову соціологічну спадщину та спеціальну літературу провідних дослідників у галузі соціальних наук.

Звичайно, такі дослідження мають велику цінність і практичну спрямованість.

Найбільш актуальними, змістовними та цікавими державна екзаменаційна комісія визнала кваліфікаційні роботи таких студентів:

1. Лобас Наталія Сергіївна «Фотографія як метод дослідження візуальної соціології» (науковий керівник – доцент кафедри Горпинич О.В.);
  2. Таратинова Євгенія Олексіївна «Дослідження соціальних проблем молоді в умовах нестабільності та інформаційного розвитку» (науковий керівник  ̶  професор кафедри Клименко О.Ю.);
  3. Матвієнко Марина Ігорівна « Ціннісні орієнтації та проблеми соціальної активності молоді» (науковий керівник  ̶  професор кафедри Ятченко В.Ф.).

Головою комісії був відомий  науковець, доктор соціологічних наук, професор кафедри галузевої соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка  Туленков Микола Васильович. Після оголошення оцінок – а вони здебільшого були відмінніми! –  Микола Васильович щиро привітав випускників, відзначив високий рівень магістерських робіт  і побажав не зупинятись на досягнутому.

Колектив кафедри щиро вболівав за Вас, шановні Магістранти, і від усієї душі вітає з успішним захистом!