І Міжнародна науково-практична конференція «Підприємницька, торговельна, біржова діяльність: тенденції, проблеми та перспективи розвитку»

14:56, 24-01-2020

Наукова  конференція – форма організації наукової діяльності, при якій науковці, викладачі,  дослідники, студенти представляють і обговорюють  результати своїх робіт. Проведення конференцій підвищує рейтинг закладів вищої освіти.

Науково-практична конференція – це ефективна форма залучення керівників і фахівців органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, науковців до аналізу практики, узагальнення й поширення кращого досвіду управління, господарювання й економічної діяльності, створення теоретичних і методичних передумов для його впровадження.

Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій регулярно проводить науково-практичні конференції, в яких приймають участь науково-педагогічні працівники України та інших країн Європи, фахівці провідних підприємств та студенти.

11 лютого 2020 року  Кафедрою Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності буде проведено науково-практичну  конференцію на тему: «Підприємницька, торговельна, біржова діяльність: тенденції, проблеми та перспективи розвитку». В ході пленарного засідання конференції учасники обговорюватимуть актуальні проблеми відповідно до секцій конференції, виступатимуть з доповідями, обмінюватимуться думками й інформацією з певних питань. За підсумками конференції планується випуск збірника науково-методичних праць.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в роботі конференції!

Запрошення на конференцію

Invitation to the conference