Випуск магістрів у ДУТ 2020: шлях в успішне життя розпочато!

16:31, 26-01-2020

25 січня 2020 року відбулось урочисте вручення дипломів магістра студентам  груп МНДМ-61 та УІДМ-61  за спеціальністю 073 – Менеджмент, за освітніми програмами «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Управління інноваційною діяльністю». У залі були присутні випускники, їх батьки, викладачі, запрошені гості та адміністрація Університету. Нарешті настав той день, якого  чекали всі із нетерпінням та невичерпною радістю, день – коли студенти отримують довгождані дипломи рівня освіти другий „Магістр”. Випуск - це свято якого немає у жодному календарі, проте, воно надзвичайно радісне та омріяне. Результатами півторарічного навчання стали 26 дипломів магістра встановленого зразка, з них 4 – з відзнакою! Дипломи відмінникам вручав ректор Університету Толубко Володимир Борисович. Решту дипломів вручали завідувач кафедри Менеджменту Гудзь Олена Євгенівна та куратор груп Шмалій Людмила Володимирівна.

Вітання, побажання, настанови, поради, квіти, пісні, усмішки і довга-довга фотосесія – ось основні моменти цього свята. Проте сьогодні випускник повинен усвідомити успіхи, досвід і знання, набуті впродовж навчання, та з вірою у власні сили, творчі й інтелектуальні здібності торувати шлях у безмежний і неповторний життєвий простір. Диплом магістра – це фініш і водночас старт.

Любі випускники! Колектив кафедри Менеджменту щиро  вітає Вас  з урочистою подією у Вашому житті – випуском зі стін Вашої alma mater!

Згадуйте з посмішкою та з теплом незабутні роки навчання, адже, окрім найкращої освітньої підготовки, у стінах університету ви здобули життєвий досвід і вміння самостійно приймати важливі рішення. Бажаємо завжди вірити в себе і надихатися підтримкою батьків та друзів, спиратися на знання, які ви отримали в університеті, та впевнено йти до перемог!

У щасливу путь – МАГІСТРИ!