Обирай навчання на кафедрі Інформаційних систем та технологій!

10:13, 29-01-2020

Кафедра Інформаційних систем та технологій впевнено крокує до мети – «Навчати студентів тому, що потрібно та як потрібно». Задля цього викладачі кафедри повинні постійно удосконалювати свої знання та вміння.

Викладачі регулярно друкують статті, приймають участь у конференціях, видають власні посібники та проходять курси підвищення кваліфікації (зокрема і від міжнародної компанії Сisco). Наслідком плідної роботи стала нещодавня нагорода ректором усіх викладачів кафедри.

Також на кафедрі працюють кілька викладачів-сумісників, що безпосередньо задіяні у співпраці з компаніями та мають можливість черпати звідти реальні практичні знання.

Задля забезпечення цікавого дозвілля студентів, на кафедрі організовано роботу гуртків «Інтернет речей» та «Photoshop», що дозволяє цікаво та з користю студентам провести своє дозвілля.

Безумовно, крім інтелектуального потенціалу необхідна якісна сучасна матеріально-технічна база. Лабораторія 225 кафедри оснащена усім необхідним для проведення лабораторних та практичних робіт: «Розумний будинок», 3D-принтери, набори Arduino, Wi-Fi-роутер, шлюзи та багато іншого.

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології!!!