Вітаємо випускників кафедри МВТ з отриманням дипломів магістра!

11:16, 29-01-2020

Церемонія вручення дипломів випускникам Державного університету телекомунікацій має неймовірно велике значення для формування нового покоління професіоналів. Настає новий етап професійної діяльності молодого фахівця - робота в перспективній і інноваційній галузі - телекомунікації.

Викладацький склад кафедри МВТ доклав усіх зусиль для підготовки відповідальних, добропорядних і сумлінних молодих фахівців, які здатні розвивати цифрові телекомунікації, а також просувати нові ідеї для покращення послуг цифрового ринку.

Сподіваємося, що диплом і нові знання, отримані в стінах нашого університету, відкриють перед вами нові вершини самовдосконалення, успіху та особистісного росту.

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій завжди рада зустрічі з нашими випускниками і відкрита до нових видів співпраці!