Магістратура з "Соціології": будьте на сходинку вище!

15:09, 30-01-2020

25 січня 2020 року відбувся урочистий випуск магістрів Державного університету телекомунікацій. Дипломи магістра соціології отримали й випускники нашої кафедри економіки підприємств та соціальних технологій. Вітаючи рідних магістрів, ми ще раз відзначили, що вислів «COGNOSCERE, PRAEVIDERE ET AGERE!», що у перекладі з латинської означає «Пізнавати, передбачувати і діяти» став безперечним девізом наших соціологів.

Сьогодні, коли доступ до інформації здається простим і зрозумілим, соціологи залишаються чи не єдиними спеціалістами, які можуть з  великого інформаційного шуму вловити найважливішу і корисну інформацію. Соціологи вміють пізнавати і виділяти квінтесенцію!

В епоху бурхливого розвитку технологій, коли штучний інтелект, здається, робить найшвидші і найлогічніші прогнози – тільки  справжній соціолог розуміє, що інноваційні технології ще не стали повноціннім  продовженням людського мозку. Отже, найкращий прогноз можна зробити тільки  поєднуючи сучасні знання і актуальний донині «людський фактор». Соціологи - найкращі експерти з передбачень!

Не для кого не секрет, що  глобалізація розширює коло не тільки можливостей, а й проблем. Проблеми миру й геополітики, екологічні проблеми, проблеми втрати робочих місць у зв’язку з цифровизацією…. Перелік можна продовжувати. Але вчасне виявлення проблем і наступні виважені дії дозволяють подолати будь-які складнощі.

Шановні магістри-соціологи! Професійно пізнавати і передбачувати Ви навчились. Настав час діяти. Працюйте, відкривайте нові горизонти, допомагайте Україні бути сильною державою. Як у будь-якому голівудському блок-бастері  кожна екшн-сцена є більш амбітною, ніж попередня, так і ми бажаємо Вам: нехай кожен кар’єрний крок буде амбітнішим, ніж той, що вже відбувся! Соціологи – це професіонали, які затребувані як ніколи тому що вміють діяти ефективно!

А всіх абітурієнтів, які прагнуть отримати престижну спеціальність, що дозволяє завжди бути на сходинку вище, ми запрошуємо до нас на навчання! Інноваційний зміст, за яким розбудована освітня програма з соціології, гарантуватиме Вам достойне працевлаштування!

До зустрічі в ДУТ!

Фотографії