Випуск магістрів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки

11:38, 31-01-2020

25 січня 2020 року в Державному університеті телекомунікацій випускникам Навчально – наукового інституту захисту інформації кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки групи БСДМ-61, беззмінним куратором якої всі ці роки був старший викладач кафедри Хмелевський Ростислав Миколайович, урочисто вручили дипломи магістрів за спеціальність 125 «Кібербезпека». Дипломи з відзнакою та сердечні вітання і напутні слова отримали від ректора ДУТ Толубка Володимира Борисовича Баром Аліса, Білько Владислав, Герега Ілля, Коровайченко Юрій, Лавровський Ігор, Світіна Ольга, Седлецький Денис.

Колектив кафедри ІКБ сердечно вітає своїх випускників і бажає їм міцного здоровʼя, творчого натхнення і сподівається, що випускники, яких торкнулися інноваційні зміни в навчальному прцесі, гідно захищатимуть інформаційний простір України.