Наукова діяльність кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

14:33, 31-01-2020

Розвиток науки та техніки є невід'ємною складовою прогресу на шляху до економічного зростання держави, а також фундаментом для заснування міцного культурно-освітницького простору з метою задоволення економічних, соціо-культурних потреб суспільства. Саме тому, важливо представляти результати наукових досліджень, здійснювати їх апробацію на наукових та науково-практичних конференціях, під час яких відбувається висвітлення нових ідей та підходів щодо вирішення наріжних та важливих проблем. Активний науковий дискус призводить до окреслення та чіткого формування шляхів розв’язання проблем і питань, що в подальшому допомагає науковцю більш істотно, ґрунтовно вивчати та досліджувати, науково систематизувати матеріал та представити його як науковий результат дослідження – наукову працю.

Розуміючи важливість апробації результатів своїх досліджень, викладачі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності приймають активну участь у семінарах, симпозіумах, круглих столах, форумах.

Нещодавно доцент кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Капелюшна Тетяна Вікторівна прийняла участь у Міжнародній конференції в м. Будапешт - «Problems of Humanities and Social Sciences». У доповіді було приділено увагу формуванню інноваційного підприємства в умовах нового технологічного укладу, а за результатами виступу опубліковано тези на тему: «Organizational mechanism for the formation of an innovative enterprise in the conditions of a new technological structure».

Кафедра й надалі активно вестиме наукову діяльність, наразі на 11 лютого 2020 року заплановано проведення І Міжнародної науково-практичної конференції: «Підприємницька, торговельна, біржова діяльність: тенденції, проблеми та перспективи розвитку», до якої пропонуємо залучитися всім бажаючим!!!

Більш детальна інформація про умови участі у конференції: https://dut.edu.ua/ua/news-1-598-7898-i-mizhnarodna-naukovo-praktichna-konferenciya-pidpriemnicka-torgovelna-birzhova-diyalnist-tendencii-problemi-ta-perspektivi-rozvitku