Оновлення навчальної лабораторії кафедри Системного аналізу

19:16, 31-01-2020

На поточному тижні з метою впровадження у навчальній процес інноваційного змісту навчання в лабораторії №205 кафедри системного аналізу виконані роботи по розгортанню сучасного програмного комплексу: серверу баз даних Oracle DB та системи моделювання Oracle SQL Developer Data Мodeler від компанії Oracle, з якою кафедра системного аналізу має договір щодо участі в освітній програмі Oracle Academy.

Це забезпечить якісне практичне навчання студентів усіх спеціальностей Навчально-наукового інституту інформаційних технологій з дисципліни «Організація баз даних та знань» та надасть можливість підготовки до сертифікаційного екзамену по адмініструванню та розробці додатків баз даних.

Компанія Oracle є всесвітньо відомим виробником програмного забезпечення для організацій, систем керування базами даних та ERP-систем, систем аналізу інформації. Вивчення цих продуктів системними аналітиками та спеціалістами з інформаційних технологій суттєво підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці.

Використання програмного забезпечення компанії Oracle дозволить підвищити якість підготовки студентів та відкриває нові можливості для працевлаштування випускників спеціальності «Системний аналіз».