Здача іспиту студентами 1 курсу ННІЗІ - з дисципліни «Нормативно-правове забезпечення інформаційної безпеки»

13:57, 05-02-2020

8, 9 та 10 січня 2020 року студенти першого курсу Навчально-наукового інституту захисту інформації (ННІЗІ) складали іспити з навчальної дисципліни «Нормативно-правове забезпечення інформаційної безпеки» по кафедрі «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» (УІКБ).

Іспити приймав доцент кафедри, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Щебланін Юрій Миколайович.

Були підтвержені високі програмні результати навчання (ПРН), які визначені в Освітньо-професійній програмі – по спеціальності   125 Кібербезпека:

• ПРН 4. Аналізувати, аргументувати, приймати рішення при розв’язанні складних спеціалізованих задач та практичних проблем у професійній діяльності,які характеризуються комплексністю та неповною визначеністю умов, відповідати за прийняті рішення.
  • ПРН 9. Впроваджувати процеси, що базуються на національних та міжнародних стандартах, виявлення, ідентифікації, аналізу та реагування на інциденти інформаційної та/або кібербезпеки.
  • ПРН 16. Реалізовувати комплексні системи захисту інформації в автоматизованій системі організації (підприємства) відповідно до вимог нормативно-правових документів.
  • ПРН 20. Забезпечувати функціонування спеціального програмного забезпечення, щодо захисту інформації від руйнуючих програмних впливів, руйнуючих кодів в ІТС.

На відмінно склали іспит студенти: БСД-11 Бєлих Роман; БСД-12 Шпортко Дмитро; БСД-13 Качний Ілля, Остафійчук Валентин, Хоменко Анна; СЗД-11Сад Руслан; УБД-11 Дорошин Богдан, Мунтян Михайло, Савельєв Олександр.

Поздоровляємо студентів з успішною здачею сесії!

Система нормативно-правового забезпечення національної безпеки являє собою сукупність законів і підзаконних нормативних актів, які створюють нормативно-правове поле для функціонування системи національної безпеки і виконання нею свого призначення.