Відкриті вакансії в компанії SES - провідного супутникового оператора

09:19, 06-02-2020

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій готує фахівців, які мають необхідні навички і відповідають вимогам  не лише вітчизняних, а і міжнародних компаній. Завдяки успішному впровадженню іноваційного змісту навчання в ДУТ і, зокрема, на кафедрі КСКСТ, для наших випускників відкривається можливість успішного працевлаштування у провідних компаніях світу.

Міжнародна компанія SES -  відомий в усьому світі супутниковий оператор, що володіє більш, ніж 70 супутниками, оголошує набір персоналу. Станом на 05 лютого 2020 року, в компанії SES відкрито понад 135 вакансій в області радіо-телекомунікацій!

Для прикладу:

ВАКАНСІЯ: Інженер технічної підтримки.

Місце роботи: місто Манассас, штат Вірджинія, США

Опис роботи:

Як інженер служби технічної підтримки Ви будете першою контактною особою в групі операцій SES Global Services Network, що забезпечує підтримку наших клієнтів як всередині компанії, так і за її межами. Ви несете відповідальність за обслуговування клієнтів, усунення технічних несправностей телеком-інфраструктури, що складається з супутникових антен і допоміжного обладнання.

Ваші обов'язки:

• Виявлення несправностей через події і тенденції від декількох систем для діагностики та відновлення обслуговування клієнтів, викликаних перервами або збоями, пов'язаними з радіочастотними послугами;
  • Виявлення та ідентифікація несправностей з використанням RF-інструкцій і робочих інструкцій, викладених командами інженерів SES;
  • Розгляд інцидентів і скарг від клієнтів;
  • Ведення звітності;
  • Забезпечення швидкого і точного зворотного зв'язку з клієнтами;
  • Здатність формулювати складні технічні проблеми в бізнес-термінах і пояснювати їх клієнтам;
  • Відмінні навички усунення неполадок згідно дозволу радіочастотних служб та інфраструктури, з практичними знаннями IP Networking.

Вимоги:

• Ступінь бакалавра в галузі електротехніки, радіо, телекомунікацій
  • Базові знання IP-мереж
  • Можливість роботи в зміну, з 12-годинним графіком.
  • Володіння англійською мовою
  • Бажано, але не обов'язково сертифікація ITIL Foundation

Про це потрібно знати:

«SES і її дочірні компанії прагнуть наймати і утримувати різноманітну робочу силу. Ми є роботодавцем, що надає рівні можливості і розглянемо всіх кандидатів на роботу, незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, вагітності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, національного походження, віку, генетичної інформації, статусу захищеного ветерана, інвалідності або будь-яких інших підстав для захисту державним або федеральним законом. Відповідно до правил, встановлених урядом США, певні позиції можуть вимагати Громадянство США, статус законного постійного жителя США або «захищеної особи» відповідно до 8 USC 1324b (a) (3) або право на отримання необхідних дозволів від Державного департаменту США або Міністерства торгівлі США.»

Для подачі заявки та отримання додаткової інформації про SES, пройдіть за посиланням