Участь представників компаній-партнерів в навчальному процесі кафедри Комп’ютерної інженерії

12:13, 09-02-2020

Сучасні технології здатні полегшувати життя, гарантувати безпеку, при цьому ще й економити ваші гроші. Про розумні та прості рішення, які забезпечують сучасні технології вже сьогодні, – розповів і продемонстрував наглядні приклади представник ТОВ «Розумний будинок» по створенню розумних речей студентам кафедри Комп’ютерної інженерії.

Технології автоматизації «розумний будинок», які є буденними за кордоном вже довший час, з року в рік стрімко набувають популярності в Україні. Система «розумного будинку» створена для покращення умов проживання та полегшення щоденних клопотів у побуті, економії часу і коштів.

Студенти з захопленням приймали участь у обговоренні сучасних технологій та їх майбутнього, бо саме зараз перед кожним стоїть питання як правильно вибрати роботу майбутнього, яка принесе не тільки заробіток але й задоволення від того що робиш. Знайти таку професію, щоб згодом ідеї та плани переросли у справу до душі, для молодої людини завдання не з легких, саме тому кафедра Комп’ютерної інженерії залучає до навчального процесу представників сучасних компаній з інформаційних технологій та допомагає студентам проаналізувати їх  інтереси та навички.