Компанія Wnet запрошує на работу

10:25, 12-02-2020

Компанія Wnet — це технологічний лідер національного масштабу. Ми не лише провайдер, ми забезпечуємо комплексні рішення для будь-якого бізнесу: якісний інтернет, телефонія, транспортні канали, розміщення обладнання, ІТ аутсорсинг та ще безліч послуг, які роблять бізнес ефектинішим. Ми не обмежуємося рамками стандартних послуг, ми завжди готові до діалогу з клієнтом та задовольнити всі потреби бізнесу. Саме тому нам довіряють і співпрацюють найкращі компанії України.

На сьогоднішній день ми можемо назвати себе міжнародною компанією, оскільки наші послуги охоплюють не лише Україну, а відтепер ще й Європу та США.

Саме тому ми долучаємо до нашої команди фахівців найвищого рівня та зростаємо разом. Ми завжді раді вітати як професіоналів, так і готові ділитися досвідом і вирощувати молодих спеціалістів у сфері телекомунікацій.

Монтажник по підключенню послуги інтернет (СКС)

Що ми пропонуємо:

• Стандартний робочий графік Пн-Пт 10: 00-19: 00 + одна робоча субота 1 раз в 4 тижні;
  • Стабільність і соціальні гарантії (оплачувані відпустки, лікарняний);
  • в / т - до 2-х місяців;
  • ЗП на випробувальний термін від 12000, після випробувального терміну від 15000 до 22000 (ЗП + бонуси);
  • Оплачувана мобільний зв'язок і проїзд;
  • Все, неодходімо для роботи, інструменти та витратний матеріал;
  • Ну і звичайно ж, цікаві завдання і безперервний професійний ріст та розвиток.

Ваші завдання:

• Прокладка кабелю (UTP) по слабкострумових стояках;
  • Включення нових абонентів до мережі провайдера (остання миля);
  • Налаштування різних типів мережевого обладнання (маршрутизатори, точки доступу і тд);

Що ми чекаємо від кандидата:

• Досвідчений користувач ПК;
  • Розуміння роботи мережевих протоколів і стандартів зв'язку;
  • Навички роботи з мережевим обладнанням (маршрутизатори, точки доступу);
  • Робота з кручений парою (прокладка і монтаж);
  • Стресоустойчівость, вміння самостійно знаходити рішення в тій чи іншій ситуації, націленість на результат;
  • Відповідальність.

За деталями звертайтеся до фахівця з підбору персоналу: Наталя, тел. (073) 266-89-33, email: natalyhr@wnet.ua